Wypełnij poniższy formularz i wybierz krzesło, które chcesz przetestować. Dowieziemy krzesło do Twojego domu lub wyślemy kurierem. W zaciszu swojego domu lub biura przetestujesz krzesło przez tydzień. Pomoże Ci to w podjęciu bezpiecznej decyzji o wyborze najbardziej odpowiedniego krzesła dla Ciebie .

Zamów krzesło na bezpłatny okres próbny

Opinie meczyczne

5/5

Prof. Dr. n. med. Stjepan Gamulin

SpinaliS to doskonałe ergonomiczne rozwiązanie. W środkowej pozycji do jazdy, siedzenie ze sprężyną wymaga ciągłej regulacji mięśni kręgosłupa i utrzymania równowagi, a tym samym wyprostowanej postawy przy ciągłej aktywności mięśni kręgosłupa. Siedzenie w pozycji tylnej (spoczynkowej) zapewnia najlepsze ergonomiczne rozwiązanie siedzenia.

Z własnego doświadczenia mogę potwierdzić ogromną przewagę SpinaliS nad innymi krzesłami. Krzesła SpinaliS działają. Od trzydziestu lat cierpię z powodu bólu w dolnej części pleców, a w ciągu ostatnich 12 lat miałam trzy silne ataki lędźwiowego kręgosłupa. Poradziłam sobie z tym poprzez fizjoterapię i regularne ćwiczenia. Po ostatnim ataku, pół roku temu, decyduję się na operację krążków międzykręgowych.

Stosuję od 5 miesięcy, teraz nie odczuwam bólu pleców, który miałam wcześniej po dłuższym siedzeniu. Dlatego mogę polecić krzesło SpinaliS każdemu, kto cierpi na ból w dolnej części pleców, a profilaktykę każdemu, kto jest narażony na długotrwałe siedzenie.