Inwestycja w Twoje Zdrowie

Badania wykazały, że aż 85% dorosłych doświadcza bólu krzyża przynajmniej raz w życiu, co stanowi drugą najczęstszą przyczynę nieobecności w pracy.

Najczęstrze przyczyny L4 w firmach

Badanie Eurostatu pracowników w UE z 2013 r. wykazało, że schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego, takie jak ból pleców, były przyczyną aż 60% zwolnień chorobowych. Oznacza to, że środki zapobiegawcze przeciwko problemom z plecami mogą prowadzić do nawet 60% wyższej wydajności. Wyposaż swoje miejsce pracy i miejsca pracy współpracowników w krzesła SpinaliS. Ograniczysz zwolnienia lekarskie, jednocześnie zwiększając wydajność i satysfakcję pracowników.

Obecnie większość prac wykonuje się siedząc. Spędzamy co najmniej osiem godzin dziennie w różnych wymuszonych pozycjach. Po pracy siedzimy w samochodzie, przy komputerze i na kanapie. Wszystko to składa się na prawie 15 godzin siedzenia w niewygodnych pozycjach dziennie.

SpinaliS – dla zdrowia w Twoim miejscu pracy

Po dłuższym siedzeniu na zwykłym krześle szybko zapominamy o dobrej postawie. Nasz kręgosłup zaczyna się zakrzywiać, co prowadzi do nadmiernego nacisku na poszczególne kręgi i silnego bólu pleców. Krzesło biurowe SpinaliS naśladuje siedzenie na piłce, a więc stymuluje prawidłowy sposób siedzenia.
Dzięki aktywnemu siedzeniu wzmacniamy mięśnie, utrzymujemy elastyczność więzadeł oraz unikamy nadmiernego obciążania poszczególnych części kręgosłupa. Poprawia się krążenie krwi, a oddychanie staje się głębsze, co pozytywnie wpływa na naszą zdolność koncentracji i produktywności. Krzesło biurowe SpinaliS naśladuje siedzenie na piłce, a tym samym stymuluje prawidłowe siedzenie bez wysiłku i odciąża kręgosłup. Jednocześnie zapewnia najwyższe ergonomiczne podparcie dla relaksu podczas siedzenia. .
Możemy wnieść nasze dobre samopoczucie i entuzjazm do pracy, kiedy czujemy się dobrze i możemy robić rzeczy, które kochamy w czasie wolnym.

SpinaliS jest niezwykle pomocny w Twoim miejscu pracy. Pomysłowy i praktyczny design krzeseł SpinaliS zapewnia ergonomię miejsca pracy i spełnia najwyższe oczekiwania estetyczne – ale nie kosztem Twojego kręgosłupa!

Aktywne siedzenie na SpinaliS

Siedzisko jest elastyczne we wszystkich kierunkach i dopasowuje się do każdego ruchu ciała, zapewniając prawidłową pozycję miednicy i kręgosłupa. Zachowując równowagę, aktywujemy mięśnie pleców i brzucha, a jednocześnie wzmacniamy je, aby odciążyć kręgosłup.
Odciążają mięśnie obręczy barkowej, proporcje oparcia i podparcia przedramion są optymalne. Podłokietniki są krótsze niż w innych krzesłach biurowych, dzięki czemu możesz zbliżyć się do biurka.
Ergonimiczne oparcie umożliwia zachowanie prawidłowej pozycji oraz rozluźnienie mięśni podczas opierania się .

Konsekwencje niewłaściwej postawy siedzącej

Furnish your Office with SpinaliS Chairs

To lower the incidence of sick leave, to increase the effectiveness and satisfaction of your employees.

Opinie o krzesłach SpianliS