Lekarze polecają!

Krzesło biurowe SpinaliS to jedyne krzesło, które zapewnia komfort nowoczesnego krzesła biurowego, symulując aktywne siedzenie na piłce terapeutycznej, zalecane przez lekarzy i terapeutów jako najlepsza pomoc w zdrowym siedzeniu. Siedząc na krześle SpinaliS, Twoje mięśnie są cały czas aktywne, bez konieczności zwracania na to szczególnej uwagi.

Czym jest aktywne siedzenie?

Aktywne siedzenie aktywuje mięśnie pleców i brzucha. Z reguły jest to konieczne w przypadku krzeseł z ruchomym siedziskiem. Użytkownik musi aktywować mięśnie, aby zachować stabilność, w przeciwnym razie może spaść z siedzenia.

Piłka terapeutyczna to najbardziej typowy przykład siedzenia, w którym ze względu na ruchliwość piłki zmuszeni jesteśmy przyjąć prawidłową postawę z wyprostowanym kręgosłupem. Siedzenie w ten sposób zachęca do ciągłej aktywności i wzmacnia mięśnie pleców i brzucha. Odciąża to krążki międzykręgowe, likwiduje bóle pleców i zwiększa sprawność fizyczną.

Przedstawiamy 12 zalet krzesła biurowego Spinalis

Krzesło SpinaliS to opatentowany wynalazek, który, jak udowodniono klinicznie, niweluje negatywne skutki siedzenia i aktywnie wpływa na lepsze zdrowie – podczas siedzenia.

Nowoczesne krzesło biurowe – piłka terapeutyczna – Spinalis

Siedzenie na piłce terapeutycznej wymaga aktywnego siedzenia. Oznacza to, że nieustannie używamy do tego mięśni, dostosowując się do ruchów piłki. W ten sposób skutecznie utrzymujemy i rozwijamy mięśnie oraz zapobiegamy negatywnym skutkom długotrwałego siedzenia. Krzesła SpinaliS konsekwentnie symulują efekty siedzenia na piłce terapeutycznej, zapewniając jednocześnie wsparcie dla pleców. Wiele eleganckich i praktycznych rozwiązań konstrukcyjnych pozwala na umieszczenie tego niezwykle wysokiej jakości krzesła w dowolnym środowisku domowym lub roboczym.

Kręgosłup krzywi w dolnej części pleców przy każdym przechyleniu ciała, co prowadzi do kontuzji i bólu.

Siedzenie na SpinaliS naśladuje siedzenie na piłce terapeutycznej.

Dzięki ruchomemu siedzisku, które podąża za pochyleniem ciała, kręgosłup jest zawsze w prawidłowej pozycji.

Od własnego problemu do właściwego pomysłu!

Jak wpaść na właściwy pomysł? Odpowiedź najczęściej tkwi w nas samych. Zadajmy sobie pytanie, co lubimy robić najbardziej? Czy nasze produkty lub usługi pomogłyby komuś? Czego potrzebujemy nie ma na rynku?

Opinie medyczne

5/5

Dušan Pušnik, okulista

Potrafię bardzo pozytywnie ocenić użytkowanie krzesła SpinaliS

SpinaliS wykorzystuję w pracy w gabinecie okulistycznym oraz przy operacjach oczu. W gabinecie mam dużo ruchów, które szczególnie obciążają odcinek lędźwiowy kręgosłupa.

Duża elastyczność SpinaliS pozwala mi na to, aby siedzisko krzesła podążało za ruchami kręgosłupa. Krzesło SpinaliS odciąża plecy i równomiernie rozkłada ciężar. Z mojego doświadczenia wynika, że ​​stosowanie SpinaliS pośrednio wzmocniło moje mięśnie pleców i pozwoliło na rozciąganie się w pozycji siedzącej przez kilka godzin. Dodatkowo świetny mobilny fotel umożliwia ciągłą adaptację całego ciała, co pomaga mi i mojemu podejściu do operacji.

Z krzesła korzystają również asystenci, którzy również bardzo pozytywnie odnoszą się do jego użytkowania. Nieustannie zachęcani do aktywności, wykorzystując cały kręgosłup i mięśnie pleców podczas siedzenia. Dzięki temu pomimo siedzenia wzmacniają mięśnie pleców, a kręgosłup jest w ciągłym ruchu, a więc pośrednio ćwiczą.