To jednorazowe rozwiązanie i jednorazowa inwestycja w Twoje zdrowie– SpinaliS.

Praca biurowa nie jest tak łatwa, jak wiele osób sobie wyobraża. To prawda, że ​​charakter pracy jest przyjemny, ale siedzenie po osiem godzin dziennie, fatalna postawa i wielkie szkody, jakie wyrządzamy własnemu kręgosłupowi?

Czy zauważyłeś, że czasami twój kręgosłup płonie, że boli cię dolna część pleców, że czasami masz też bardzo zmęczone i ciężkie nogi? Wszystko to spowodowane jest głównie niewłaściwą postawą. Bardzo dobrze to rozumiałam, kiedy miałam okazję w pracy wykonywać pracę biurową na krześle SpinaliS. Ból zniknął po chwili.

Niestety „zgubiłam” krzesło SpinaliS, kiedy przeniosłam się do nowej pracy. Może wydawać się to niewiarygodne, ale wszystkie wyżej wymienione niedogodności wkrótce powróciły. Cierpiałam przez chwilę, ale potem zdecydowałam się na SpinaliS również w moim nowym miejscu pracy. Wkrótce moje samopoczucie znów się poprawiło. Po pracy mam jeszcze dość energii na inne zajęcia w życiu prywatnym.

Tak więc – nie czekaj na jutro, ale już dziś zrób coś bardzo cennego dla Twojego kręgosłupa i dobrego samopoczucia! Jednorazowym rozwiązaniem i jednorazową inwestycją w Twoje zdrowie jest – SpinaliS.